Opinie - Marcin Bała Fotografia
1814
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1814,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.15, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

OWOCNA WSPÓŁPRACA

Waszymi słowami

O tym, że Marcin będzie moim fotografem ślubnym wiedziałam już kilka lat przed TYM dniem – zakochałam się wtedy w reportażu ślubnym, który zrobił mojej przyjaciółce. I dziś, z wielką dumą pokazujemy bliskim nasz album, a także sami z ogromnym sentymentem po niego sięgamy i jesteśmy mu niezmiernie wdzięczni za to, ile serca i wysiłku włożył w te zdjęcia. Nie zawiódł w najmniejszym calu naszych oczekiwań wobec tej pięknej pamiątki! A sama współpraca z Marcinem, kontakt z nim, jego zaangażowanie i przede wszystkim jego talent, należą do tych z kategorii „najwyższej półki”.

– Anna i Karol

Zdjęcia reportażowe autorstwa Marcina Bały przyciągnęły naszą uwagę swoim wyjątkowym stylem. Po raz pierwszy zobaczyliśmy zdjęcia Marcina, które wykonał na ślubie naszej koleżanki, wyróżniał się wybitnie spośród innych fotografów, którzy pracowali dla naszych znajomych. Marcin, poza posiadaniem profesjonalnego sprzętu, ma prawdziwy TALENT, czego wyrazem jest umiejętność złapania w kadrze wyjątkowych chwil, co tak rzadkie wśród innych fotografów. To było dla nas kluczowe przy wyborze fotografa, króry upamiętni ten najważniejszy dla nas dzień. Zachował przy tym pełen profesjonalizm, był nienachalny i praktycznie mało widoczny. Polecamy usługi Marcina mnaszym przyjaciołom i znajomym.

Bardzo dziękujemy za upamiętnienie tych wspaniałych chwil!

– Ania i Kamil

Marcina bardzo polecam każdemu, komu zależy na świetnych i niewymuszonych efektach. W zeszłym roku korzystaliśmy z jego usług na naszym ślubie, przyjęciu i sesji. Wszystkie trzy wypadły niesamowicie. Do dziś otrzymujemy wiele komplementów na temat zdjęć, a większość oglądających twierdzi, że nie widziała lepszych. Sama współpraca i omówienie szczegółów przebiegały bardzo sprawnie i bezproblemowo. Wykonanie terminowe i zgodne z ustaleniami. Marcin jest profesjonalny i rzeczowy, a robiąc zdjęcia nie daje się zauważyć nawet na małym i kameralnym przyjęciu. Serdecznie polecam wszystkim, którzy oczekują od zdjęć naprawdę czegoś więcej!

– Emilia i Szymon

Wspaniały człowiek i utalentowany fotograf. Nie dość, że dostaliśmy wymarzone zdjęcia, które ogląda się z wielką radością, to jeszcze w dniu ślubu Marcin był wielkim oparciem i dzielił się doświadczeniem. Jeśli miałbym sobie wyobrazić idealnego fotografa na wesele, to Marcin spełnił moje oczekiwania nie w 100 procentach, tylko w 200! Serdecznie polecamy i życzymy wszystkim takiego profesjonalisty z duszą:)

– Jowita i Tomasz

Marcin okazał się być strzałem w dziesiątkę. Po pierwsze – stworzył zdjęcia dokładnie takie, na jakich nam zależało: perfekcyjne technicznie, niepozowane oraz klimatyczne. Po drugie – okazał się być normalnym i miłym człowiekiem, który w odróżnieniu od wielu fotografów, których mieliśmy okazję obserwować na weselach, nie musiał zwracać na siebie uwagi, aby zrobić dobre zdjęcie. Serdecznie polecamy.

– Gabrysia i Jarek

Marcin był naszym fotografem na ślubie i sesji poślubnej. Mogę powiedzieć, że należy do fotografów „cieni”. Zapominasz o tym, że jest:), a on po prostu działa. Czuliśmy się swobodnie i zapomnieliśmy o tym, że ktoś nas fotografuje, że mamy pozować, itd. Skupiliśmy się na sobie i przeżywaniu naszego dnia. Dlatego byliśmy bardzo ciekawi, jak wyjdą zdjęcia… Okazało się, że wyszły świetnie! Marcin uchwycił kruche, ulotne chwile, zdjęcia wyszły pięknie i naturalnie. Wiele osób oglądając zdjęcia było pod wrażeniem. Nie były one pozowane i sztuczne, ale naturalne i piękne. Okazało się, że albo zrobiliśmy się z dnia na dzień bardzo fotogeniczni, albo po prostu trafiliśmy na świetnego fotografa. Myślę, że to drugie. Polecam wszystkim niezdecydowanym Marcina, jako fotografa!

– Gosia i Marcin

Marcin to fotograf pierwsza klasa. Towarzyszył nam od samego rana, był z nami w każdym momencie tego niesamowitego dnia i zwariowanej nocy. Uwiecznił każdy magiczny moment, zatrzymał dla nas czas na serii fantastycznych zdjęć, do których wracamy w każdej wolnej chwili.

Marcin jest jak duch – był wszędzie, gdzie w danym momencie miało miejsce centrum akcji, ale co ciekawe, nasi goście ledwo co go pamiętają. Był wszędzie na raz i nic nie umknęło czujnemu oku jego pięknej Leiki, ale z drugiej strony facet ma niesamowitą zdolność stawania się niewidocznym, dzięki czemu wszyscy goście mają ze ślubu wspaniałe, spontaniczne, prawdziwe radosne i nieudawane zdjęcia.

Nigdy nie zapomnę momentu, kiedy album przyszedł pocztą. Naprawdę nie spodziewałam się tak pięknego wykonania. Marcin włożył całe serce w wykonanie albumu, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Album jest olbrzymi i po brzegi wypełniony naszymi pięknymi zdjęciami, wszystkie ułożone w jedną kipiącą życiem historię dnia naszego ślubu.

Razem z mężem z całego serca polecamy Marcina każdej młodej parze.

– Monika i Shing

Fotografia Marcina bardzo nam się podobała.

Podczas przygotowań, jak i podczas całej ceremonii ślubnej, Marcin jest niewidoczny, nie przeszkadza, ale zarazem potrafi uchwycić momenty, które dla nas były tak ważne. Zdjęcia są spontaniczne, co oddaje klimat całej ceremonii, jak i charakter jego pracy, a dla nas było to tak istotne.

– Caroline and Tim

Zdjęcia Marcina odznaczają się wyjątkową estetyką i dbałością o szczegóły. W trakcie sesji plenerowej potrafi dopasować się do oczekiwań Młodej Pary, jak i zasugerować ujęcia bardziej lub mniej tradycyjne, tworząc jednocześnie bardzo swobodną atmosferę pełnej współpracy. Wykazuje się dużym zaangażowaniem i sumiennością, podczas ślubu i wesela był praktycznie „niewidzialny”, dzięki czemu zdjęcia wydają się bardziej naturalne, a nie wymuszone.

– Kuba i Justyna

Marcinie, współpraca z Tobą to sama przyjemność! Można śmiało dać Ci miano fotografa widmo, ponieważ pracowałeś niezauważalnie, a efekty pracy były niesamowite. Precyzja i świetne oko, których można życzyć każdemu, kto chciałby być tak dobry jak Ty! Bardzo miło wspominamy współpracę z Tobą za każdym razem, gdy spoglądamy do naszego albumu ze zdjęciami.

Serdecznie pozdrawiamy i polecamy 😉

– Basia i Szymek